Titles you rated
SirensRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 0.5
Midnight at Pera Palace Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
BiohackersRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0