Titles you rated
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5