Movies
Ratings
38
AvatarRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0