Titles you rated
- Arsenal Military AcademyRated ★ 5.0
Ancient Love PoetryRated ★ 5.0
Falling Into Your SmileRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5