Movies
Ratings
17
Cold EyesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0