Titles you rated
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5