Titles you rated
The NewsroomRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
IRISRated ★ 1.5- DamoRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0