Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5