Titles you rated
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5