Movies
Ratings
17
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0