Movies
Ratings
31
Cold EyesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0