Series
Ratings
148
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- All the SharksRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0