Titles you rated
ZodiacRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Grave Encounters 2Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0