Titles you rated
The MentalistRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0