Titles you rated
SplitRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5