Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5