Movies
Ratings
17
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5