Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5