Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Swan SongRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The HighwaymenRated ★ 4.0