Movies
Ratings
1069
Into the WildRated ★ 4.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.0
MariaRated ★ 3.5
MaharajRated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
A Jazzman's BluesRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
The SwimmersRated ★ 4.0
HustleRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
AnujaRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 1.0- PilotRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 4.0