Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0