Movies
Ratings
323
The Golden CompassRated ★ 5.0
Arthur 3: The War of the Two WorldsRated ★ 5.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 5.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 1.5