Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0