Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5