Titles you rated
San AndreasRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5