Series
Ratings
45
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0- HD TV Cultural Center The ShowerRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0