Movies
Ratings
19
SocialphobiaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 0.5
Belle & SebastianRated ★ 0.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 0.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 0.5
12 Years a SlaveRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0