Movies
Ratings
20
The PianistRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0