Titles you rated
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
3rd RepublicRated ★ 4.0
Bad Woman, Good WomanRated ★ 5.0
Chunja's Happy EventsRated ★ 3.5- GeomiRated ★ 4.0
- My Life's Golden AgeRated ★ 4.0
- Han River BalladRated ★ 4.0
Dream of the EmperorRated ★ 4.0- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.0
Legend of AmbitionRated ★ 5.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 5.0
Smile, MomRated ★ 4.5
Creating DestinyRated ★ 5.0
Queen of AhyunRated ★ 4.0
Tomorrow VictoryRated ★ 5.0
Iron Lady ChaRated ★ 5.0
Seoul 1945Rated ★ 4.0
The Great MerchantRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0