Movies
Ratings
149
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
BambiRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.5