Titles you rated
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0- The Family Is ComingRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 5.0
Bluebird's HouseRated ★ 2.5- I Need a FairyRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0