Movies
Ratings
162
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
As OneRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
SilmidoRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 0.5
I Am SamRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 5.0