Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0