Movies
Ratings
101
Big Hero 6Rated ★ 0.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
As OneRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 1.0