Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
MemoriesRated ★ 2.5
Short PeaceRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0