Movies
Ratings
360
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0