Titles you rated
Padam PadamRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0