Movies
Ratings
31
King and the ClownRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0