Movies
Ratings
824
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
A Life Too Short: The Isabella Nardoni CaseRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Winter in SokchoRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Minions & More 2Rated ★ 3.0
Minions & More 1Rated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0