Movies
Ratings
71
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
OseamRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.5
TarzanRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5