Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
TrumboRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
HowlingRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.5