Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 0.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.5