Series
Ratings
20
Empress KiRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0