Movies
Ratings
628
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Steel Cold WinterRated ★ 1.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
DinosaurRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0