Titles you rated
Big FishRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Quo VadisRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0