Movies
Ratings
101
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0