Movies
Ratings
320
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
BorderRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The Stepford WivesRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0