Series
Ratings
16
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0