Movies
Ratings
676
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Dead Man DownRated ★ 3.5
IdaRated ★ 2.0
The Deep Blue SeaRated ★ 2.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
EraserRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.5
Moby DickRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5