Movies
Ratings
58
I, RobotRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0